Beachfront 4 People 2 Swimming Pool

  • 39 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Umístěný ve čtvrti Cannes La Bocca v 6 minutách chůze od Plage de la Bocca, 39 m² apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool se může ubytovat až 7 hostů. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Z pokojů je možnost shlížet dolů na zahradu.

Apartmán se nachází v blízkosti Provensálský trh Forville, což je vzdáleno asi 2 km. Centrum města Cannes je vzdálené skoro 3 km. Několik restaurací v okolí, včetně Le Bistrot de la Verrerie a Le Bistrot des Toques, nabízí výborná jídla a jsou umístěny o 200 metrů dál. Bay of Cannes se nachází v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka Freres Manina je vzdálena 250 metrů od nemovitosti.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Beachfront 4 People 2 Swimming Pool Cannes
Palme D'Azur Cannes - Meerblick - Pool - Dachterrasse
Cena pouze pro mobilní zařízení

Palme D'Azur Cannes - Meerblick - Pool - Dachterrasse

0 m od ubytování
Studio Facing The Sea In Cannes La Bocca
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio Facing The Sea In Cannes La Bocca

0 m od ubytování
Marius, Charming 2-Room Apartment With Sea View
Cena pouze pro mobilní zařízení

Marius, Charming 2-Room Apartment With Sea View

10
Skvělý 3 recenze
0 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    30 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • 24hodinová bezpečnost

    Možnosti stravování

    • Restaurace
    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Nekonečný bazén
    • Pláž
    • Lehátka
    • Zahrada
    • Mělký konec

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Terasa
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 17:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán patří mimo jiné Musée de la Castre, Golfový klub Royal Mougins, Bay of Cannes.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool?
      Cena pronájmu apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool je 276 €.
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán?
      K apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Le petit New York a Pagoda Wok Restaurant, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán?
      Apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool apartmán má celkovou výměru 39 m².
    • Je v apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool bazén?
      Ano, v apartmán Beachfront 4 People 2 Swimming Pool je soukromý plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    30 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Beachfront 4 People 2 Swimming Pool Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít